5 טיפים קלים ליישום לריענון הבית לקראת החגים

הקיץ כמעט ונגמר, החגים כבר ממש פה, ואין כמו לקבל אותם בבית נעים שעושה חשק לבלות בו ולארח חברים ומשפחה.

אם בא לכם להפוך את הבית לנעים יותר, גם שדרוג קטן יכול לעשות את ההבדל ולתת תחושה של רעננות והתחדשות. אז בזמן הפנוי בחגים (יש כזה?) ובעצמכם, בקלות וללא צורך באנשי מקצוע, תוכלו ליישם את הטיפים הבאים וליהנות מהתוצאה כל השנה.

1. סדר -

הסתכלו סביבכם, האם יש ערמת ניירת שמחכה לטיפול על שולחן המטבח? בגדים שלא הוחזרו למקום? צעצועים שאין להם מקום ייעודי?

אנחנו נוטים לאסוף דברים כל הזמן, הם מצטברים בבית מבלי שנשים לב. מידי פעם (ולפני שהעניינים יוצאים משליטה) מיון וזריקת המיותר וסידור מה שנשאר יעזרו מידי להקלה בתחושת העומס. את מה שהחלטתם שעדין צריך ויש לשמור רצוי לאחסן במקומות סגורים. ארונות, מגירות, ואם אופצית האחסון היא מדפים פתוחים נארגן את הכל בקופסאות יפות שיהיו מוצגות על המדף.

2. טקסטיל -

כיון שלא התכוונתם להחליף את הרהיטים, ובכל זאת אתם רוצים לחדש, רענון של הטקסטיל יעזור בשינוי התחושה.

נבחר כיוון של צבעוניות וסגנון שאוהבים ומתאים כרגע, זה לא חייב להשאר לתמיד (כמו אופנת הלבוש, גם טקסטיל הבית מתחדש בחנויות כל עונה בהתאם לטרנדים ולמגמות האופנתיות). החלפת כריות הסלון (מספיק לרכוש ציפיות חדשות), כריות לכסאות פינת האוכל ואפילו מגבות בחדרי הרחצה והשירותים ייצרו שינוי.

תמונה H&M

3. צמחיה -

צמחיה בבית תמיד נותנת תחושת ריענון ומכניסה קצת טבע הביתה. תבחרו צמחים שמתאימים לתנאי הגידול אצלכם בבית והניחו אותם בכלים נאים שמתאימים לסגנון הבית. זה יכול להיות מקבץ של כמה צמחים או צמח בודד ודומיננטי.

4. רק פינה אחת -

לפעמים טיפול בכל הבית נראה פרוייקט גדול, מאיים ולא בר ביצוע, אז אנחנו מציעות - רק פינה אחת. תביטו סביבכם ותרגישו איזה אזור הכי פחות נעים לכם. פינת אוכל לא מזמינה? פינת משפחה לא מתפקדת? חדר שינה מוזנח? תבחרו אזור אחד ותטפלו רק בו. תבחרו את הפרטים הקטנים שעושים שינוי משמעותי. תמונה על הקיר? מצעים חדשים? ריפוד מחדש של כורסא? תבחרו פרוייקט לא גדול ותבצעו.

חדר שעיצבנו לנערה מתבגרת

5. צבע -

יש אינסוף הדברים שאפשר לעשות עם צבע. הצבע ייקח אותנו לכל סגנון ולכל אוירה שנבחר. ולא חייבים חדר שלם ואפילו לא קיר. זה המקום להיות יצירתיים. אין פה השקעה כספית, רק קצת תיכנון ומינימום של עבודה והחלל נראה שונה לגמרי. וחוץ מזה, לצבוע זה לגמרי כיף!

פרוייקט בראש העין

אז לעבודה...

ולקראת השנה החדשה, מאחלות שתהיה שנה נהדרת, שנת צמיחה ולבלוב.

ליאת ואסנת

ואם בכל זאת תרצו קצת עזרה, נוכל בפגישת ייעוץ חד פעמית לעזור לכם להחליט מה כדאי לשדרג ולשנות ותוכלו ליישם בעצמכם.

#עיצובפנים #סטיילינגלבית #ריענוןהביתלחגים #צבע #טקסטיל #טיפים #שדרוגחדר

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Black Round
Contact Us
 ©
  ליאת דרור       אסנת ברק
054-7500239       052-5949771
          osnat.barak@outlook.com       liatdror@outlook.com